Make your own free website on Tripod.com

    INTERNET KULÜBÜ

KULÜP YÖNETİMİ

Ana sayfa    Kulüp Ana sayfa
 

Kulüp Danışmanı

Kulüp Başkanı

Bşk. Yrd.  

 

  Sekreter  

  


 

 

KULÜP ÜYELERİ

 

Sıra

Adı ve Soyadı

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

 
 
Ana sayfa 
Kulüp Ana sayfa

 

KULÜBÜN AMAÇLARI

- Öğrenciler arasında hoşgörü, anlayış ve işbirliğini yaygınlaştırmayı, boş zamanların en iyi şekilde değerlendirilmesi, eğitim ve bilgi düzeylerini artırıcı bilimsel ve kültürel çalışmalarda bulunmak,
- Web sayfası düzenlemek, diğer Internet yazılımlarının kullanımını öğrenmek bu konudaki gelişmeleri takip edebilmeleri için imkan sağlamak,
- Kulüp üyeleri arasında sosyal etkinlikler düzenlemek (kurs, stant açmak,yarışma, sinema,tiyatro,piknik,spor etkinlikleri),
- Üyelerin yararlanabileceği bir kütüphane oluşturmak, Internet konusunda sürekli yayınları takip etmek,
- Mezunlarla iletişim kurularak çalıştıkları yerler hakkında bilgi toplamak, iş imkanları araştırmak, gerektiğinde desteklerini almak,
- Özel sektör ile iletişim kurmak, iş imkanlarını araştırarak mezun olacak öğrencilere yardımcı olmak,
- Okulumuzun bilgisayar laboratuarını imkanlar dahilinde hafta sonları ve mesai saatleri dışında da kulüp üyelerinin hizmetine sunmak,

Ana sayfa  Kulüp Ana sayfa

 

2001-2002 BAHAR DÖNEMİ FAALİYET PROGRAMI

2001-2002 Güz Yarıyılı  birinci toplantısı ........ tarihinde yapılmış ve yeni üyelerle birlikte aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1.   Internet Kulübü Hakkında WEB TASARIMI Yarışması düzenlenecektir.

2.   Öğrencilerin yararlanacağı site adresleri bilgisayar laboratuarına asılacaktır.

3.   Internet Konulu Sunu hazırlama yarışması düzenlenecektir.

4.   Klüp sorumluları ve Laboratuarda çalışan öğrenciler tarafından alt sınıftaki  öğrencilere Bilgisayar ve Internet Kullanımı konularında yardımcı olunacaktır.

6.   Hafta içi saat 17:00’dan sonra ve Cumartesi günleri (talebe bağlı olarak)  bilgisayar Laboratuarı ücretsiz kullanıma açılacaktır.

7.   EAL öğrencileri için gerekli olan bilgisayar programları hakkında toplantı salonunda öğrencilerimize uzmanlar tarafından seminer verilmesi planlanacaktır.

Ana sayfa  Kulüp Ana sayfa

 

2001-2002 BAHAR DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

1.   Öğrencilerin yararlanacağı site adresleri bilgisayar laboratuarına asılmıştır.

2.   Klüp sorumluları ve laboratuarda çalışan öğrencilerimiz;  bilgisayar, Internet kullanımı ve laboratuardan yararlanmaları için  hafta içinde  ve hafta sonları cumartesi günleri sürekli, pazar günleri ise talebe göre açılarak öğrencilerimize yardımcı olunmuştur.

3.   Sunu ve web konularındaki yarışma; 2. sınıf öğrencilerinin bu dersi bahar döneminde aldıklarından istek üzerine yarışmanın sonuçlandırılması  bahar dönemi sonuna ertelenmiştir.

Ana sayfa  Kulüp Ana sayfa

 

2001-2002  BAHAR  DÖNEMİ FAALİYET PROGRAMI

2001-2002 bahar yarıyılı  toplantısını dönemin 3. haftasında yaparak aşağıdaki kararlar alınmıştır.

1.   Süresi uzatılan Web tasarımı ve Sunu yarışması bu dönemin sonunda sonuçlandırılacak.

2.   Internet kulübü öğrenci öğrencileri okulumuzu ve yöreyi tanıtıcı bir site hazırlayacaklar. Yönetim uygun gördüğü taktirde okul sitesinde ayrı bir isim altında yayınlanacaktır.

3.   Klüp sorumluları ve laboratuarda çalışan öğrencilerimiz;  bilgisayar, Internet kullanımı ve laboratuardan yararlanmaları için  hafta içinde  ve hafta sonları cumartesi günleri sürekli, pazar günleri ise talebe göre açılarak öğrencilerimizin yararlanmaları sağlanacaktır.

Ana sayfa  Kulüp Ana sayfa